Carex Sada na renovaci, leštění světlometů - velká

Neohodnoceno
Značka: CAREX

CAREX velká sada na renovaci, leštění světlometů. Sada je určená k renovaci, leštění a ochraně tvrzených plastů a plexiskel do cca 1m2 plochy.

Správnou aplikací dosáhnete: maximální možnou svítivost plastových světlometů (nedochází k rozptylu a útlumu světla jejich narušeným povrchem), optického stavu renovovaného povrchu shodného s novým.

Jedno balení vystačí na renovaci, vyleštění a ochranu povrchu předních a zadních světel osobního automobilu. Přibaleným Karnaubským voskem povrch po renovaci ochráníte před povětrnostními vlivy a zvýšíte jeho UV stabilitu. Pro odstranění vrypů, důlků od kamínků, oděrek a jiných povrchových vad u součástí z tvrzených nejen čirých plastů určených pro motorismus, aj. k použití potřebujete pouze běžnou či aku vrtačku a vodu s trochou přípravku na mytí nádobí či tekutého mýdla. produkt není určen pro renovaci skleněných světlometů!

Obsah balení: • UNAŠEČ 75mm (suchý zip) - používá se pro broušení a leštění pomocí kotoučů opatřených suchým zipem klasickými i akumulátorovými vrtačkami.• BRUSNÉ KOTOUČE 77mm (suchý zip) – 4x zrnitost 240 (pro velmi poškozený povrch), 4x600, 4x1200, 4x2000, 4x3000. • 2x MOLITANOVÝ LEŠTÍCÍ KOTOUČ 85 mm (suchý zip) • LEŠTÍCÍ PASTA CAREX 150g • PRAVÝ přírodní Brazilský KARNAUBSKÝ VOSK - 15 ml (cca 60 aplikací) • JEMNÝ LEŠTÍCÍ APLIKÁTOR 6 KUSŮ

CHARAKTERISTIKA SAD CAREX NA RENOVACI POVRCHU PLASTOVÝCH SVĚTLOMETŮ: Sadou CAREX sami dosáhnete renovace povrchu světlometů s profesionálním výsledkem, neboť všechny komponenty v sadě obsažené, používají k renovaci světlometů i profesionální firmy, které tyto komponenty od nás pravidelně odebírají a používají shodně s postupem, uvedeným na zadní straně našich Sad na renovaci povrchu světlometů. Pasta CAREX je na vodní bázi, není klasifikovaná jako látka nebezpečná. Máte tedy jistotu, že povrch neznehodnocuje chemicky, renovovaný povrch proto bude mít dlouhou životnost, na rozdíl od přeleštění pastou, založenou na leštění chemickou cestou. V balení sad CAREX jsou i brusné kotouče P240, tím je zaručeno zabroušení i velmi poškozeného povrchu suchou cestou a spolehlivé odstranění znehodnoceného krycího laku.

Řazení životnosti povrchů světlometů: 1. originální světlomet 2. kvalitní neoriginální světlomet/originální světlomet s renovovaným / leštěným povrchem mechanickou cestou – sady CAREX 3. neoriginální světlomet (odvíjí se od výrobce, je ale možná i pouze roční životnost při použití na negarážovaném automobilu spíše se žárovkovými světly, parkování na slunci) 4. originální světlomet s renovovaným povrchem chemickou cestou – některé renovační sady, většina sad na ruční leštění povrchu. 5. neoriginální světlomet s renovovaným povrchem chemickou cestou – některé renovační sady, většina sad na ruční leštění povrchu.

SADY DOSTUPNÉ NA TRHU SE DĚLÍ NA: 1. Sady na renovaci povrchu světlometů, vč. sad CAREX – tento typ sad určen výhradně pro práci pomocí leštičky nebo vrtačky, by měl splňovat schopnost odstranit broušením z renovovaného povrchu světlometů poškozenou vrstvu (dírky z odlétávajících kamínků, zoxidovanou nebo naleptanou vrstvu, znehodnocenou např. přeleštěním pastou určenou pro autolak či jinými rozpouštědly, dále zašlý krycí lak světlometů, ať už zmatnělý, popraskaný nebo zežloutlý, rýhy po menší havárii, kdy není kryt světlometu prasklý skrz, apod.). Následným postupným broušením jemnějšími zrnitostmi kotoučů se povrch připraví na finální zaleštění a znovu zprůhlednění. Je-li v sadě pasta, určená pro leštění plastů mechanickou cestou (nikoli chemickou), je nutné také leštění provést strojně, např. vrtačkou, přiloženým leštícím kotoučem. Ručně by bylo leštění zdlouhavé, až nemožné. 2. Sady na leštění povrchu světlometů – tyto sady jsou sice někdy levnější, ale jsou založeny vesměs na ručním jemném přebroušení a leštění povrchu (Kromě Sady na LEŠTĚNÍ CAREX). V mnoha případech je ovšem nutné broušením zcela odstranit poškozený krycí čirý lak světlometů, což je ale z principu těmito sadami nemožné. Následné leštění povrchu probíhá také ručně (kromě CAREX) a aby to bylo ručně možné, je pasta v konkurenčních sadě chemicky agresivní, povrch tedy leští z části chemickou cestou, laicky řečeno, naleptáním povrchu. Tento způsob bohužel znehodnocuje povrch světlometů, zůstává měkčím, tudíž náchylnějším na změny teplot, sluneční záření, méně odolné otěru při umývání. Pasty tohoto typu se hodí pouze na přeleštění malých měkkých displejů levných telefonů. Životnost takto leštěného povrchu je tedy nižší, než životnost profesionálně renovovaného povrchu (kromě přeleštění LEŠTÍCÍ sadou CAREX).

Dostupnost Skladem (>10 set)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Kód: CAR40020
693 Kč / set 572,73 Kč bez DPH
Carex Sada na renovaci, leštění světlometů - velká
Neohodnoceno
Značka: CAREX

CAREX velká sada na renovaci, leštění světlometů. Sada je určená k renovaci, leštění a ochraně tvrzených plastů a plexiskel do cca 1m2 plochy.

Správnou aplikací dosáhnete:
aximální možnou svítivost plastových světlometů (nedochází k rozptylu a útlumu světla jejich narušeným povrchem), optického stavu renovovaného povrchu shodného s novým.

Jedno balení vystačí na renovaci, vyleštění a ochranu povrchu předních a zadních světel osobního automobilu. Přibaleným Karnaubským voskem povrch po renovaci ochráníte před povětrnostními vlivy a zvýšíte jeho UV stabilitu. Pro odstranění vrypů, důlků od kamínků, oděrek a jiných povrchových vad u součástí z tvrzených nejen čirých plastů  určených pro motorismus, aj. k použití potřebujete pouze běžnou či aku vrtačku a vodu s trochou přípravku na mytí nádobí či tekutého mýdla. produkt není určen pro renovaci skleněných světlometů!

Obsah balení:
•    UNAŠEČ 75mm (suchý zip) - používá se pro broušení a leštění pomocí kotoučů opatřených suchým zipem klasickými i akumulátorovými vrtačkami.
•    BRUSNÉ KOTOUČE 77mm (suchý zip) – 4x zrnitost 240 (pro velmi poškozený povrch), 4x600, 4x1200, 4x2000, 4x3000.
•    2x MOLITANOVÝ LEŠTÍCÍ KOTOUČ 85 mm (suchý zip)
•    LEŠTÍCÍ PASTA CAREX 150g
•    PRAVÝ přírodní Brazilský KARNAUBSKÝ VOSK - 15 ml (cca 60 aplikací)
•    JEMNÝ LEŠTÍCÍ APLIKÁTOR 6 KUSŮ

CHARAKTERISTIKA SAD CAREX NA RENOVACI POVRCHU PLASTOVÝCH SVĚTLOMETŮ:
Sadou CAREX sami dosáhnete renovace povrchu světlometů s profesionálním výsledkem, neboť všechny komponenty v sadě  obsažené, používají k renovaci světlometů i profesionální firmy, které tyto komponenty od nás pravidelně odebírají a používají shodně s postupem, uvedeným na zadní straně našich Sad na renovaci povrchu světlometů. Pasta CAREX je na vodní bázi, není klasifikovaná jako látka nebezpečná. Máte tedy jistotu, že povrch neznehodnocuje chemicky, renovovaný povrch proto bude mít dlouhou životnost, na rozdíl od přeleštění pastou, založenou na leštění chemickou cestou. V balení sad CAREX jsou i brusné kotouče P240, tím je zaručeno zabroušení i velmi poškozeného povrchu suchou cestou a spolehlivé odstranění znehodnoceného krycího laku.

Řazení životnosti povrchů světlometů:
1. originální světlomet
2. kvalitní neoriginální světlomet/originální světlomet s renovovaným / leštěným povrchem mechanickou cestou – sady CAREX
3. neoriginální světlomet (odvíjí se od výrobce, je ale možná i pouze roční životnost při použití na negarážovaném automobilu
   spíše se žárovkovými světly, parkování na slunci)
4. originální světlomet s renovovaným povrchem chemickou cestou – některé renovační sady, většina sad na ruční leštění povrchu.
5. neoriginální světlomet s renovovaným povrchem chemickou cestou – některé renovační sady, většina sad na ruční leštění povrchu.

SADY DOSTUPNÉ NA TRHU SE DĚLÍ NA:
1. Sady na renovaci povrchu světlometů, vč. sad CAREX – tento typ sad určen výhradně pro práci pomocí leštičky nebo vrtačky, by měl splňovat schopnost odstranit broušením z renovovaného povrchu světlometů poškozenou vrstvu (dírky z odlétávajících kamínků, zoxidovanou nebo naleptanou vrstvu, znehodnocenou např. přeleštěním pastou určenou pro autolak či jinými rozpouštědly, dále zašlý krycí lak světlometů, ať už zmatnělý, popraskaný nebo zežloutlý, rýhy po menší havárii, kdy není kryt světlometu prasklý skrz,
apod.). Následným postupným broušením jemnějšími zrnitostmi kotoučů se povrch připraví na finální zaleštění a znovu zprůhlednění.
Je-li v sadě pasta, určená pro leštění plastů mechanickou cestou (nikoli chemickou), je nutné také leštění provést strojně, např. vrtačkou, přiloženým leštícím kotoučem. Ručně by bylo leštění zdlouhavé, až nemožné.
2. Sady na leštění povrchu světlometů – tyto sady jsou sice někdy levnější, ale jsou založeny vesměs na ručním jemném přebroušení
a leštění povrchu (Kromě Sady na LEŠTĚNÍ CAREX). V mnoha případech je ovšem nutné broušením zcela odstranit poškozený krycí čirý lak světlometů, což je ale z principu těmito sadami nemožné. Následné leštění povrchu probíhá také ručně (kromě  CAREX) a aby to bylo ručně možné, je pasta v konkurenčních sadě chemicky agresivní, povrch tedy leští z části chemickou cestou, laicky řečeno,
naleptáním povrchu. Tento způsob bohužel znehodnocuje povrch světlometů, zůstává měkčím, tudíž náchylnějším na změny teplot,
sluneční záření, méně odolné otěru při umývání. Pasty tohoto typu se hodí pouze na přeleštění malých měkkých displejů levných telefonů. Životnost takto leštěného povrchu je tedy nižší, než životnost profesionálně renovovaného povrchu (kromě přeleštění LEŠTÍCÍ sadou  CAREX).

Doplňkové parametry

Kategorie: Renovace světlometů
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: