Carline Oživovač plastů a pneu 500 ml

Neohodnoceno
Značka: CARLINE

Carline Oživovač plastů a pneu oživuje, chrání a konzervuje plastové a gumové vnější části automobilů a motocyklů. Ochraňuje ošetřované části před atmosférickými a chemickými vlivy. Zanechává přirozený lesk nárazníkům, spoilerům, plastovým a gumovým lištám.

Návod k použití: Aplikujte na čistý a suchý povrch. Nechte krátce působit a potom rovnoměrně rozetřete. Při prvním použití ošetřete dvakrát. Neaplikujte na přímém slunci.

Skladování: Skladujte v originálním a nepoškozeném obalu při teplotách od + 5°C do +25°C. Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Směs dle nařízení 1272/2008 (CLP) není klasifikována jako nebezpečná.

Objem: 500 ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: CAR0305
82 Kč / ks 67,77 Kč bez DPH
Carline Oživovač plastů a pneu 500 ml
Neohodnoceno
Značka: CARLINE

Carline Oživovač plastů a pneu oživuje, chrání a konzervuje plastové a gumové vnější části automobilů a motocyklů. Ochraňuje ošetřované části před atmosférickými a chemickými vlivy.

Zanechává přirozený lesk nárazníkům, spoilerům, plastovým a gumovým lištám.

Návod k použití:
Aplikujte na čistý a suchý povrch. Nechte krátce působit a potom rovnoměrně rozetřete. Při prvním použití ošetřete dvakrát. Neaplikujte na přímém slunci.

Skladování:
Skladujte v originálním a nepoškozeném obalu při teplotách od + 5°C do +25°C. Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Směs dle nařízení 1272/2008 (CLP) není klasifikována jako nebezpečná.

Objem: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o pneu a disky kol
Hmotnost: 0.567 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: