Carline Uvolňovač šroubů 400 ml

Neohodnoceno
Značka: CARLINE

Carline uvolňovač šroubů účinně proniká rzí. Přípravek slouží k uvolňování zarezlých šroubů a matek. Obsahuje MoS2. K mazání všech třecích ploch jako jsou zámky, panty, řetězy, táhla, nářadí apod. Dokonale maže a chrání před korozí a proniká do nepřístupných míst. Zamezuje vrzání, skřípání a pískání, Vhodný pro motoristy i pro domácnost.

Použití: Dózu intenzivně protřepat. Plošně nastříkat zkorodované části a nechat několik minut působit, poté povolit zarezlé šrouby či spoje.

Skladování: Nádoba je pod stálým tlakem, chránit před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Vyprázdněnou nádobu neprorážejte ani nevhazujte do ohně.

Objem: 400 ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: CAR0467
113 Kč / ks 93,39 Kč bez DPH
Carline Uvolňovač šroubů 400 ml
Neohodnoceno
Značka: CARLINE
Carline Uvolňovač šroubů 400 ml
Výprodej

Carline uvolňovač šroubů účinně proniká rzí. Přípravek slouží k uvolňování zarezlých šroubů a matek. Obsahuje MoS2.
K mazání všech třecích ploch jako jsou zámky, panty, řetězy, táhla, nářadí apod. Dokonale maže a chrání před korozí a proniká do nepřístupných míst. Zamezuje vrzání, skřípání a pískání, Vhodný pro motoristy i pro domácnost.

Použití:
Dózu intenzivně protřepat. Plošně nastříkat zkorodované části a nechat několik minut působit, poté povolit zarezlé šrouby či spoje.

Skladování:
Nádoba je pod stálým tlakem, chránit před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Vyprázdněnou nádobu neprorážejte ani nevhazujte do ohně.

Objem: 400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Maziva
Hmotnost: 0.376 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: